Kurz tvorby webových stránek

ti v Olomuci pomůže vytvořit web i pochopit souvislosti webdesignu.

Webové stránky doprovází podnikatele a lidi s myšlenkou kdykoliv se vrhnou do něčeho nového. Často to bývá první krok, který je potřeba udělat. Ty se v tomto kurzu naučíš jak to udělat dobře!

Budeš vědět, jak o webu přemýšlet, když se vytváří a umět argumentovat proč, co a kdy je důležité návštěvníkům ukázat. Ukážu ti, co dělat ještě před tím, něž začneš tvořit samotné stránky.

Stane se z tebe někdo, kdo si umí vytvořit svůj jednoduchý web bez cizí pomoci. Naučíš se pracovat ve wordpressu. Předám ti to nejlepší, co jsem se za 5 let tvoření naučil.

Momentálně dávám dohromady koncept dlouhodobých kurzů. Více dní, pravidelně a pořádně. Pokud vás tato možnost zajímá, dejte mi vědět.

Pro ty, kdo se nebojí učit něco nového.

Pokud umíš přidat fotku na instagram, poslat email s přílohou, přejmenovat soubor v počítači a trochu anglicky, zcela jistě to zvládneš! Kurz je i pro úplné začátečníky, co se z wordpressem ještě nepotkali. Nebo měli tu čest, ale netuší, jak z toho vykouzlit něco reprezentativního. Chceš-li začít objevovat svět webů, toto je dobrý začátek.

Naučíš se tvořit weby a přemýšlet, jak to smysluplně poskládat.

Projedeme si celý proces tvoření. Z kurzu budete připraveni si nějaký ten svůj web vyrobit! Také ale budete jako absloventi schopni dát do kupy zadání a věcně o svém webu přemýšlet. Připravit ho tak, aby na něm návštěvníci našli to, co potřebují a vy jim předali to, co chcete, aby věděli. To se vás pokusím naučít!

Vše si prakticky vyzkoušíš.

Naučím tě, jak si od základu vytvořit stránky svépomocí. Napíšeš si příspěvek, vytvoříš stránky, založíš blog, portfolio nebo stvoříš zbrusu novou firemní prezentaci. Dozvíš se, jak web designovat a jak rozpoznat své návštěvníky a jejich potřeby.

Povím ti, jak o webech přemýšlím já a co dělám ještě před tím, než to vše začnu ťukat do počítače. Dám ti tipy na šablony, pluginy a nástroje, díky kterým si práci ulehčíš. Také jsem pro všechny účastníky vytvořil příručku, kterou si odnesete, abyste se nemohli vymlouvat, že jste hned všechno nezapoměli!

Reference
od účastníků kurzu

od Judity

Kurz byl pro mě přínosný, rozšířila jsem si obzory. Líbilo se mi, že byla teoretická část vyvážená praktickou. Za nejdůležitější část považuji práci s pluginy, což jsme si řádně procvičili. Jsem moc ráda, že jsem se kurzu zúčastnila a vřele doporučuji i úplným začátečníkům 🙂

od Aleny

Jako důchodce jsem se přihlásila a absolvovala celodenní kurz. Vládla pohoda a snaha se něčemu priučit. Honzík byl moc milý ,vtipný a vše srozumitelně vysvětloval. Mladí to pochopili celkem rychle ,ale mě to musel vysvětlit vícekrát. Jeho trpělivost byla úžasná. Všichni šli domů spokojeně, nabití spoustou nových informací. Vřele všem doporučuji. Alena.

od Michala

S Jendou jsem si prošel školením na tvorbu webových stránek, které bylo promyšlené do posledního detailu tak, aby i ten největší začátečník dokázal fungovat s vlastní webovou stránkou. Dále jsem měl i tu čest při spolupráci, kdy jsem dodal již několik webdesignů a Jenda jim dodal funkčnost.

od Dendy

Jeník dokázal během celodenního kurzu shrnout vše potřebné, jak k zakládání samotného webu, tak k jeho tvorbě a obsahu. Součástí byly tištěné materiály, kde je všechno velmi přehledně obsaženo a zároveň jsme dostali také konstruktivní rady a tipy, jak vytvořit poutavý web se zajímavým obsahem, takže jsme se hned druhý den mohli směle pustit do vlastní tvorby 🙂 Důležité pro mě bylo zejména zkusit si vše hned v praxi, s čímž mi Jenda trpělivě pomáhal a za to mu patří velký dík! 🙂

od Ádi

Kurz tvorby web.stránek byl naprostý top. Vše bylo naprosto srozumitelné a pokud jsme přece jen něco nepochopili nebo nestihli, Jenda ihned pomohl a mohli jsme pokračovat dále v práci. Opravdu super, doporučuji 🙂

od Terky

Jako grafický designér jsem se chystala několik let dát dohromady jedno portfólio, kde by byly ty nejaktuálnější práce i informace o mě. Kurz WordPressu s Jendou mě konečně dokopal k tomu s tím začít. Z celého dne jsem si odnesla nejen svou první web adresu s hostingem, ale i hlavně zjištění, že vytvořit si vlastní stránky je naprosto jednoduché. Tímto kurz vřele doporučuji, protože stačí pár základních informací, které Jenda umí předat.

od Lucky

Na kurz tvorby webových stránek s WordPressem k Jendovi Pospíšilovi jsem se přihlásila z několika důvodů. Chci rozjet své vlastní podnikání a dobrá webová prezentace je základem. Zároveň mě baví moderní technologie, pracuju ve startupové sféře a chtěla jsem se naučit zase něco nového v oblasti onlinu. Díky Jendovi jsem se za jeden den naučila, jak o struktuře stránek přemýšlet, co nám vše WordPress nabízí a jak s ním na záklaní úrovni pracovat tak, abych potom byla doma schopná si sednout a své stránky si vytvořit. Velmi oceňuji Jendův velice přátelský a zároveň velmi profesionální přístup, na kurzu panovala příjemná atmosféra, mohli jsme se na cokoliv zeptat. Skvělou části kurzu je i samostatný úkol – po teoretické části, kdy jsme si zkoušeli jednotlivé věci postupně, jsme měli také šanci vše použít v praxi naráz. Dostali jsme samostatné zadání zpracovat webovou prezentaci. Díky tomu jsem si uvědomila, že nejdůležitější je si věci zkusit a zažít, nejenom je slyšet. Když jsme nevěděla jak dál, přispěchal Jenda s radou. Takže teď mě jen čeká si doma otevřít skripta, které jsme taky dostali k dispozici, uvařit si dobrou kávu a začít. Díky Jendo za super kurz a pokud bude nějaký navazující, moc ráda se znovu přihlásím. Lucka