Kurzy tvorby webových stránek

Kurzy tvorby webových stránek

WordPress pro normální lidi

Celodenní praktický kurz tvoření webových stránek od základů.

Nadcházející kurzy:

so  25. 5. 2019     9:00 – 16:30     Olomouc, Vault42     1.300 Kč / 1.100 Kč pro studenty          přihlásit se

Je to pro tebe?

Je to pro tebe?

Pokud umíš přidat fotku na instagram, poslat mail s přílohou, nebo si založit facebookový profil, tak to zvládneš.

Chceš si budovat své jméno na vlastní doméně, ale nevíš jak začít? Láká tě psát a publikovat nebo se začít prezentovat s produktem či službou, ale s webem nemůžeš za boha pohnout? Pokud tě na tvé cestě brzdí neexistující web, tohle je příležitost.

Co tě čeká?

Co tě čeká?

Všichni budeme pracovat na jednom zadání, na kterém se naučíš, jak to všechno funguje. To pak použiješ na svůj vlastní web. Kurz je pro každého, kdo se chce naučit tvořit. Ať už máš konkrétní představu o využití nebo ne.

Provedu tě celým procesem tvorby.

Dozvíš se, jak si registrovat doménu, založit email s @tvýmjménem.cz, vybrat a nainstalovat šablonu i vhodně převést svůj záměr do webové podoby. Seznámím tě s nástroji, které používám a ukážu ti cestičku, kudy se můžeš vydat. Primárně ale budeš tvořit web, kde si všechno vyzkoušíš. Vším tě provedu :)

Poznáváš se?

INSTA LADY

Sdílíš na insta ale to ti nestačí. Chceš tvořit něco po svém, jinak než ostatní.

BUSINESSMAN

Chybí ti firemní stránky, osobní profil nebo portfolio a chceš to vzít do svých.

PISÁLEK

Mnoho myšlenek? Kam s nimi? Toužíš po blogu, kde své úvahy usměrníš.

OBJEVITEL

Líbí se ti učit se novému. Web ještě neumíš, tak toho půjdeš využít!

Reference od skvělých účastníků

od Terky

Jako grafický designér jsem se chystala několik let dát dohromady jedno portfólio, kde by byly ty nejaktuálnější práce i informace o mě. Kurz WordPressu s Jendou mě konečně dokopal k tomu s tím začít. Z celého dne jsem si odnesla nejen svou první web adresu s hostingem, ale i hlavně zjištění, že vytvořit si vlastní stránky je naprosto jednoduché. Tímto kurz vřele doporučuji, protože stačí pár základních informací, které Jenda umí předat.

od Dendy

Jeník dokázal během celodenního kurzu shrnout vše potřebné, jak k zakládání samotného webu, tak k jeho tvorbě a obsahu. Součástí byly tištěné materiály, kde je všechno velmi přehledně obsaženo a zároveň jsme dostali také konstruktivní rady a tipy, jak vytvořit poutavý web se zajímavým obsahem, takže jsme se hned druhý den mohli směle pustit do vlastní tvorby :-) Důležité pro mě bylo zejména zkusit si vše hned v praxi, s čímž mi Jenda trpělivě pomáhal a za to mu patří velký dík! :-)

od Lucky

Na kurz tvorby webových stránek s WordPressem k Jendovi Pospíšilovi jsem se přihlásila z několika důvodů. Chci rozjet své vlastní podnikání a dobrá webová prezentace je základem. Zároveň mě baví moderní technologie, pracuju ve startupové sféře a chtěla jsem se naučit zase něco nového v oblasti onlinu. Díky Jendovi jsem se za jeden den naučila, jak o struktuře stránek přemýšlet, co nám vše WordPress nabízí a jak s ním na záklaní úrovni pracovat tak, abych potom byla doma schopná si sednout a své stránky si vytvořit. Velmi oceňuji Jendův velice přátelský a zároveň velmi profesionální přístup, na kurzu panovala příjemná atmosféra, mohli jsme se na cokoliv zeptat. Skvělou části kurzu je i samostatný úkol – po teoretické části, kdy jsme si zkoušeli jednotlivé věci postupně, jsme měli také šanci vše použít v praxi naráz. Dostali jsme samostatné zadání zpracovat webovou prezentaci. Díky tomu jsem si uvědomila, že nejdůležitější je si věci zkusit a zažít, nejenom je slyšet. Když jsme nevěděla jak dál, přispěchal Jenda s radou. Takže teď mě jen čeká si doma otevřít skripta, které jsme taky dostali k dispozici, uvařit si dobrou kávu a začít. Díky Jendo za super kurz a pokud bude nějaký navazující, moc ráda se znovu přihlásím. Lucka

od Judity

Kurz byl pro mě přínosný, rozšířila jsem si obzory. Líbilo se mi, že byla teoretická část vyvážená praktickou. Za nejdůležitější část považuji práci s pluginy, což jsme si řádně procvičili. Jsem moc ráda, že jsem se kurzu zúčastnila a vřele doporučuji i úplným začátečníkům :-)

Budeš mezi nimi? :)

Přihláška

Můžeme si tykat? Třeba jen do skončení kurzu :)

Storno podmínky:

1.) Při zrušení rezervace místa 7 a více dní před kurzem si lze vybrat jiný kurz (v případě volné kapacity).

2.) Při zrušení rezervace místa po 7 dnech do žačátku kurzu si není možné vybrat jiný termín kurzu. Můžeš ale tvé místo nabídnou někomu jinému.

3.) Zrušení nebo přeregistrace probíhá přes e-mailovou komunikaci na kreativnipodnikani@gmail.com

4.) Peníze nebudou možné vrátit.

5.) Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s podmínkami uvedenými výše.

Tak jsme to zvládli :)

To hlavní nás ale ještě čeká. Potvrdím ti vše ještě v mailu a pošlu i info k platbě.
Svoje místo budeš mít až po zaplacení, ale to asi tušíš.
Těším se na společné tvoření, Jenda