Nezařazené

Nové stránky, nové služby. Konečně..

Od té doby, co tvořím webové stránky, se můj přístup ke klientům a samotné práci dost měnil. Začínal jsem s tím, že umím dělat weby, tedy – něco dokážu ťukat do počítače a vznikne z toho to, co si můžete najít u sebe v prohlížeči.

Jak přibývalo zakázek, a každý měl jiné nároky, požadavky, představy, probudilo se ve mě něco, čemu dnes dávám větší pozornost. Práci s klientem.

Design služeb

Zjistil jsem, že mě baví pomáhat nastavovat služby, hledat v nich přednosti, přizpůsobovat stavu a představě zadavatele.

Často za mnou přijde člověk, chce vytvořit web, ale když se ptám: “Jak fungujete? Kdo je váš zákazník? Co řešíte za problém? Co přinášíte nového?”, přijde mi, že tyto otázky slyší poprvé.

Začnu se ptát, to abych vyrobil web přesně šitý na míru. Skládám si obrázek jeho podnikání, jeho business model, a když skončím, znám jeho podnikání víc, než on sám. Doteď jsem s touto informací nijak nenakládal.

Služby pro začínající podnikatele

Vytvořil jsem proto balíček služeb pro ty, kdo začínají. Pomůžu jim zvědomit jejich business model, najít vhodná slova pro jeho komunikaci a postavit na něm webové stránky. Podle mě je fajn mít parťáka, se kterým můžu probrat své záměry a dočkat se i pomoci.

Služby pro firmy

Kromě tvorby webových stránek pro firmy, přibyla ještě jejich správa. Nově také nabízím sám sebe v roli Projektového manažera, kde se mohu externě podílet na činnosti vaší firmy.

Objevuji, co mě baví nejvíc a chci toho přirozeně dělat víc. Tvořit weby, pomáhat designovat služby, vést vaše projekty či cokoliv jiného, co nás bude bavit! : )