Reference

Co o mně lidé řekli, na čem jsem pracoval.

COZYBAR.CZ

V září 2019 se v Olomouci otevírá nový noční bar, který tu ve města nemá obdoby. Bylo mi potěšením na tomto projektu pracovat – tvořit webové stránky a pomoct nastavit službu. Nemají jednoduchou úlohu a já doufám, že vydží a uspějí : )

APARTMENTSPOSEIDON.CZ

Majitelé potřebovali zjednodušit rezervační proces, tak jsme vymysleli formu předpřipravených termínů pobytů. Zájemci si tak můžou jen vybrat ten vhodný, a jako na eshopu zakoupit.

JÁMECHANIK.CZ

Rád řeším hlubší záměry svých klientů a tento web pro Martina Nečase byl jedním z nich. Snažili jsme se disruptovat přeplněný trh osobních trenérů a otevřít lidem trochu oči. Web vznikal ve spolupráci s agenturou Rency.

STASTNEFINANCE.CZ

“S Jendou jsme nejvíce spokojeni, je nesmírně ochotný a moc šikovný. Přesně dokáže poznat co klient potřebuje a vytvořit stránky tak aby splnili daný účel. Vždy ochotný splnit naše požadavky a za to mu velice děkujem. Rozhodně doporučuji!”

ZABAG.CZ

“S webem jsme velmi spokojeni i několik měsíců po předání webu. Jenda nám vytvořil firemní web přesně dle našich potřeb. Velmi oceňuji i proaktivní přístup, snahu pochopit fungování naší společnost i spolupráci po předání webu. Určitě doporučujeme!”

APARTMANYAGATHA.CZ

Nový apartmánový dům potřeboval internetovou vizitku i pomoci s nastavením služeb. Museli jsme také vymyslet rezervační systém a to, jak totožné aparmány ve dvou patrech komunikovat.

HOTELUDOMU.CZ

Práce pro nového majitele Hotelu U dómu. Výhodou bylo, že Olomouc velmi dobře znám a dokážu web tvořit i z jiného pohledu. Chtěl jsem, aby stránky měly nádech historie a zvýraznit tím o pár metrů vzdálenou katedrálu.

MASSTREDNIHANA.CZ

Zadáním bylo vytvořit webové stránky s aktivní správou aktualit, vypisování výzev a všestranou komunikaci pro žadatelé o dotace.

LITTLE URBAN DISTILLERY

“Ten web je fakt dobrá práce! Od té naší schůzky v hospodě u Opic u nás v Brně to dostalo správný směr a přesto, že to vnímám jako svoje děcko, bez tebe by to nebylo takovýhle. Strukturu a hlavní hesla jsi tomu dal ty a za to dík.”

GRILOVANIOLOMOUC.CZ

“Pana Pospíšila jsem si vybral jako tvůrce svých nových stránek bez předchozího doporučení a byl jsem mile překvapen vstřícností a nápady k novému projektu jakými na mě působil. Po celou dobu jsme byli v kontaktu a nikdy nebyl žádný problém v komunikaci, nebo dobou zhotovení. Rád pana Pospíšila doporučím všem, kteří potřebují vytvořit opravdu profesionální web za dobrou cenu.”

CHATARADIKOV.CZ

“Jenda Pospíšil nám dělal internetové stránky. Spolupráce dopadla na jedničku, co se týče termínu a výsledku dopadlo vše nad naše očekávání. Jako třešničku na dortu nám ještě pomohl s facebook reklamou a vše udělal velmi dobře. Práci se snaží dotáhnout vždy tak jak nejlépe to umí.”