Služby pro firmy procházející změnou

Schází ve vaší firmě dvě šikovné ruce a jedna bystrá hlava?

Nemá se toho ve vaší firmě kdo chopit? Hodil by se vám člověk, který není zasáhnut profesní slepotou a dokáže se na vaše záležitosti podívat z širšího úhlu pohledu? Miluju výzvy a nové projekty. Hlavně ve spolupráci s lidmi, kteří se do toho nebojí jít!

Mohu si pod svá křídla vzít vaše webové stránky, můžu se chopit vašeho projektu i přinést nápady a nové myšlenky.

Možné scénáře naší spolupráce:

1.

Tvorba a správa webových stránek
Postarám se o vaši internetovou komunikaci. Vezmu si váš web do parády!

2.

Projektový manažer na volné noze
Baví mě vymýšlet a realizovat projekty! Budou se týkat vás?

3.

Design služeb
Služby mohou být lepší. Pomůžu vám vymyslet nové koncepty!

————   Cena dle zadání

Tvorba a správa webových stránek

Převezmu či vytvořím nové webové stránky, které budou myslet nejen na to, aby dobře vypadaly, ale i fungovaly všemi směry. Návštěvník musí najít to, co hledá, a hbitě se na stránkách orientovat. Být vyslyšen v naplňování svých potřeb.

Web ale také musí umět dobře vysvětlit to, co firma chce navenek komunikovat. Nést vizi, směr i její hodnoty. Když váš zákazník na web příjde, musí si říct: “To je ono!”.

Můj úkol je vám naslouchat a pochopit o co vám jde. Pak dokážu tyto informace přeměnit na reprezentativní, funkční dílo.

Projektový manažer na volné noze

Máte nedostatek vlastních lidí, ale i tak chcete jít kupředu? Hodil by se vám šikovný člověk, který umí pracovat samostatně, je schopný organizace a obdařen selským rozumem? Mohu se zapojit do vašich aktivit nebo vést projekt a dostat ho do bodu, na kterém se domluvíme. Stačí myšlenka a já to vezmu za své!

Design služby

Zkonstruovat službu tak, aby dobře fungovala. Aby bavila toho, kdo ji vykonává, naplňovala potřeby svým zákazníkům a mohla být dodávána co možná nejdéle. Vymyslet to s ohledem na omezení, priority, hodnoty a výhody, pokud možno s co nejnižšími náklady – to je pro mě design služeb.

Najdu pro vás cestu, kterou vaši službu zase postavíme na nohy. Vymyslíme koncept, který bude konkurenceschopný a odpovídající dnešní době. Něco, co bude vás i zákazníky bavit!

Takhle může vypadat váš web

Práce pro Martina Nečase, osobního trenéra, který se rozhodl nabourat nynější zákaznický přístup osobních trenérů.

Co o mně lidé řekli,
na čem jsem pracoval.

Co o mně lidé řekli, na čem jsem pracoval.

ZABAG.CZ

S webem jsme velmi spokojeni i několik měsíců po předání webu. Jenda nám vytvořil firemní web přesně dle našich potřeb. Velmi oceňuji i proaktivní přístup, snahu pochopit fungování naší společnost i spolupráci po předání webu. Určitě doporučujeme!

LITTLE URBAN DISTILLERY

Ten web je fakt dobrá práce! Od té naší schůzky v hospodě u Opic u nás v Brně to dostalo správný směr a přesto, že to vnímám jako svoje děcko, bez tebe by to nebylo takovýhle. Strukturu a hlavní hesla jsi tomu dal ty a za to dík.

JÁMECHANIK.CZ

Rád řeším hlubší záměry svých klientů a tento web pro Martina Nečase byl jedním z nich. Snažili jsme se disruptovat přeplněný trh osobních trenérů a otevřít lidem trochu oči. Web vznikal ve spolupráci s agenturou Rency.

Potkejme se osobně

Spolupráce s mými klienty obvykle začala u tvorby webových stránek a poté jsme se dostali k realizaci i jiných zadání. Je těžké k vám přijít s konkrétní nabídkou, ale poptávku málokdy odmítnu.

————   Cena dle zadání
Odeslání poptávky

Sedíme společně u kafe

Rád vás poznám osobně. Podebatujeme nad vašim záměrem a zjistíme, zda si můžeme být nápomocní.

Dává nám to oboum smysl, něco společně vymyslíme!

Využijte kontaktní formulář, nebo kontaktní údaje na stránce úplně dole.