Služby pro začínající podnikatele

Jste na začátku své cesty a potřebujete vyřešit základní věci na internetu?

Možná vám s tím můžu pomoci. Nabízím komplexní služby z online prostředí pro začínající podnikatele.

Se svými klienty jdeme do hloubky a trochu se stávám jejich podnikáním. Společně přemýšlíme jak vaši službu co nejlépe nastavit s ohledem na zdroje, zákazníky, potenciál trhu či na vaše cítění. Tvoříme nabídky, aby dávali smysl na všehchny strany a přinesli hodnotu vašim zákazníkům

Hledáte-li spíše parťáka, jsem vám k ruce. Se mnou to nebude jen o tom: “Řekněte, co chcete udělat..”.

Obsah balíčku:

Vytvořil jsem pro vás soubor služeb, na jejichž konci budete připraveni začít.

1.

Business model – ucelený pohled na vaše podnikání.
Skládáme kousky podnikání a slova, aby přesně vystihovala vaši nabídku a to, co lidem přinášíte.

2.

Tvorba webových stránek
Vytvoříme web jak se patří, přehledný a moderní.

3.

Grafické práce a marketing
To, co jsme vytvořili využijeme pro vizitky či reklamní banery.

————   Pevná cena 14.000 Kč

1.  Sestavení business modelu – vytvoření obrazu o podnikání.

Vy povídáte, já si zapisuji. Ptám se, jak to máte vymyšleno a společně tvoříme cestu, kudy se vydat. Přináším vám tipy a je na vás, jestli je budete chtít vzít za své.

Vytvořím si obrázek, jak se věci mají a vznikne váš business model (Business Model Canvas). Skládáme vhodná slova, aby přesně vystihovala vaši nabídku a to, co lidem přinášíte. Stanete se rázem pro lidi pochopitelnějšími a nám bude jasné, co tvoříme.

2.  Tvorba webových stránek a obsahu

Víme kdo jste a co chcete. Já už vás trochu znám a pojmu vaše podnikání za své. Poskládám web tak, aby respektoval vaše služby a byl přizpůsobený vašim zákazníkům. Odsouhlasíme si projekt na papíře, vy přidáte textovou část z vašeho oboru a pak už začínám tvořit webové stránky na vaši doméně (popř. ji spolu zařídíme).

Součástí tvorby stránek je i registrace do katalogů firem, jako Moje firma na googlu, nebo katalog firem na seznamu. Tím se přiblížíme vašemu publiku.

3.  Grafické práce a marketing

S vytvořeným webem vznikne grafické vyjádření vaší značky. To spolu ještě využijeme pro vizitky a reklamní baner. Podíváme se ještě jednou na vaše možnosti na propagaci a vytvoříme koncepty, jak lze svoje služby efektivně komunikovat.

Po vyčerpání balíčku často zůstáváme v kontaktu a stále něco vylepšujeme, sbíráme zpětnou vazbu a implementujeme do toho, co jsme už udělali.

————   Pevná cena 14.000 Kč

Takhle může vypadat váš web

Práce pro Little Urban Distillery, chlápka, který v 50 letech opustil jistoty a vydal se na cestu vypalování řemeslného ginu.

Co o mně lidé řekli,
na čem jsem pracoval.

Co o mně lidé řekli, na čem jsem pracoval.

ZABAG.CZ

S webem jsme velmi spokojeni i několik měsíců po předání webu. Jenda nám vytvořil firemní web přesně dle našich potřeb. Velmi oceňuji i proaktivní přístup, snahu pochopit fungování naší společnost i spolupráci po předání webu. Určitě doporučujeme!

LITTLE URBAN DISTILLERY

Ten web je fakt dobrá práce! Od té naší schůzky v hospodě u Opic u nás v Brně to dostalo správný směr a přesto, že to vnímám jako svoje děcko, bez tebe by to nebylo takovýhle. Strukturu a hlavní hesla jsi tomu dal ty a za to dík.

JÁMECHANIK.CZ

Rád řeším hlubší záměry svých klientů a tento web pro Martina Nečase byl jedním z nich. Snažili jsme se disruptovat přeplněný trh osobních trenérů a otevřít lidem trochu oči. Web vznikal ve spolupráci s agenturou Rency.

Potkejme se osobně

Dejte mi o sobě vědět a možná přijdeme na to, jak vám můžu být k užitku. Zde existuje člověk, se kterým můžete probrat podnikatelské záměry, dostat zpětnou vazbu a třeba i získat pomocnou ruku při realizaci. Stačí napsat : )

Odeslání poptávky

Sedíme společně u kafe

Rád vás poznám osobně. Podebatujeme nad vašim záměrem a zjistíme, zda si můžeme být nápomocní.

Dává nám to oboum smysl!

Realizace vašeho díla

Vše by nám nemělo zabrat déle, než 2 měsíce od zaplacení 50% zálohové faktury. Jakmile si o vás udělám obrázek, pustíme se do webu. Jak bude hotovo, dáme se do vizitek a marketingových prací.

Máte úspěšně nastavené podnikání. Můžete začít : )

Využijte kontaktní formulář, nebo kontaktní údaje na stránce úplně dole.